X

Icecat the open catalog

What are your requirements?
On offer biz.jpg (109)
Relevance
Allied Telesis AT-FS201 100Mbit/s tīlkla mediju pārveidotājs (AT-FS201-90)

Allied Telesis AT-FS201, 100 Mbit/s, Vadu, 6 W, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C, 10 - 90%

Allied Telesis AT-GS950/48-50 Managed network switch L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Pelēks (990-003647-50)

Allied Telesis AT-GS950/48-50, Managed network switch, L2, RFC 1213, RFC 1643, RFC 1493, Gigabit Ethernet... Allied Telesis AT-GS950/48-50, Managed network switch, L2, RFC 1213, RFC 1643, RFC 1493, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 1000BASE-T,100BASE-TX more

Allied Telesis AT-SPSX 1250Mbit/s 850nm tīlkla mediju pārveidotājs (990-001201-00)

Allied Telesis AT-SPSX, 1250 Mbit/s, Vadu, 550 m, 850 nm, -30 decibeli uz milivatu, -5 - 70 °C

Allied Telesis AT-GS970M/10PS-50 Vadīts L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Melns, Pelēks (990-005799-50)

Allied Telesis AT-GS970M/10PS-50, Vadīts, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-TX,... Allied Telesis AT-GS970M/10PS-50, Vadīts, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-TX, IEEE 802.1AX,IEEE 802.2,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE... more

Allied Telesis AT-MMC2000/SC-60 1000Mbit/s 850nm Multi režīms Sudrabs tīlkla mediju pārveidotājs (990-004279-60)

Allied Telesis AT-MMC2000/SC-60, 1000 Mbit/s, IEEE 802.1Q, Tīkls Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, SC, Vadu

Allied Telesis GS950/28PS Managed network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 19U Pelēks (AT-GS950/28PS-50)

Allied Telesis GS950/28PS, Managed network switch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T,... Allied Telesis GS950/28PS, Managed network switch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T, IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1x,IEEE 802.3,IEEE..., 8000 ieraksti, 56 Gbit/s more

Allied Telesis AT-GS910/16 Unmanaged network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Pelēks (AT-GS910/16-50)

Allied Telesis AT-GS910/16, Unmanaged network switch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45,... Allied Telesis AT-GS910/16, Unmanaged network switch, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x, 8000 ieraksti more

Allied Telesis AT-SPTX 1250Mbit/s tīlkla mediju pārveidotājs (990-001206-00)

Allied Telesis AT-SPTX, 1250 Mbit/s, Vadu, 100 m, -5 - 70 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85%

Allied Telesis AT-2911SX/SC-001 Iekšējs Šķiedra 1000Mbit/s tīkla karte&adapteris (990-003484-001)

Allied Telesis AT-2911SX/SC-001, Iekšējs, Vadu, PCI-E, Šķiedra, 1000 Mbit/s

Allied Telesis 8 port Gigabit WebSmart Switch Vadīts (AT-GS950/8)

Allied Telesis 8 port Gigabit WebSmart Switch, Managed network switch, 1 Gbit/s, UL 1950 FCC/EN55022 Class B VCCI... Allied Telesis 8 port Gigabit WebSmart Switch, Managed network switch, 1 Gbit/s, UL 1950 FCC/EN55022 Class B VCCI Class B C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE, 0,125 MB, 0 - 40 °C, -25 - 70 °C more

Allied Telesis GS970M Vadīts L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Pelēks (990-005793-50)

Allied Telesis GS970M, Vadīts, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1v,IEEE... Allied Telesis GS970M, Vadīts, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, IEEE 802.1p,IEEE 802.1s,IEEE 802.1v,IEEE 802.1x,IEEE 802.2,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE..., 16000 ieraksti more

Loading ...
No match found