Choose country:
Choose language:
This is a demo of a seamless insert of an Icecat LIVE product data-sheet in your website. Imagine that this responsive data-sheet is included in the product page of your webshop. How to integrate Icecat LIVE JavaScript.

Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Mbit/s SFP 1310nm Viens režīms tīkla raiduztvērēja modulis

X
Zīmols:
The general trademark of a manufacturer by which the consumer knows its products. A manufacturer can have multiple brand names. Some manufacturers license their brand names to other producers.
Hewlett Packard Enterprise
Modeļa nosaukums:
Product name is a brand's identification of a product, often a model name, but not totally unique as it can include some product variants. Product name is a key part of the Icecat product title on a product data-sheet.
X129 1G PC LX
Preces kods :
The brand's unique identifier for a product. Multiple product codes can be mapped to one mother product code if the specifications are identical. We map away wrong codes or sometimes logistic variants.
J4132A
Kategorija
Device comprising both a transmitter and a receiver which are used in computer networks.
tīkla raiduztvērēju moduļi
Datu-lapas kvalitāte: veikts/standartizēts ar Icecat
Datu lapu kvalitātei var būt vairāki līmeņi:
tikai loģistikas datu imports: mums ir tikai pamata dati importēti no piegādātāja, redaktors vēl nav pabeidzis datu-lapas izveidošanu.
izveidots ar Hewlett Packard Enterprise: datu lapa ir importēta no oficiāla ražotāja avota. Bet datu lapa vēl nav standartizēta ar Icecat redaktoru.
veikts/standartizēts ar Icecat: datu lapa ir uztaisīta vai standartizēta ar Icecat redaktoru
Izdošanas datums: 15 jūl 2005
The date Icecat noticed for the first time that this product was included in the price list of a channel partner
Preces skatījums: 51820
Statistika ir bazēta uz 72740 lieto ekomercijas vietnes (eveikalus, izplatītājus, salīdzināšanas vietnes, ekomercijas ASPs, pirkuma sistēmas un t.t.) lejupielādē šo Icecat datu lapu, kopš 15-07-05 Tikai sponsorēti zīmoli ir iekļauti bezmaksas Open Icecat saturā 71036 bezmaksas Open Icecat lietotāji.
Informācija tika modificēta: 29 mar 2017 11:06:38
The date of the most recent change of the data-sheet in Icecat's system
ProCurve Transceivers (0,1MB)
Here, we only show product PDFs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Long product name Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Mbit/s SFP 1310nm Viens režīms tīkla raiduztvērēja modulis :
The short editorial description of Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Mbit/s SFP 1310nm Viens režīms tīkla raiduztvērēja modulis

HP X129 1G PC LX Transceiver
Vairāk >>>
Short summary description Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Mbit/s SFP 1310nm Viens režīms tīkla raiduztvērēja modulis:
This short summary of the Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Mbit/s SFP 1310nm Viens režīms tīkla raiduztvērēja modulis data-sheet is auto-generated and uses the product title and the first six key specs.
Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LX, 1GBASE-LX, 1310 nm
Long summary description Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Mbit/s SFP 1310nm Viens režīms tīkla raiduztvērēja modulis :

Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX. Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP, Optiskās šķiedras konektors: LC. Viļņa garums: 1310 nm, Kabeļa tips: Viens režīms. Sertifikācija: MSA. Iekļauto produktu skaits: 1 pcs

This is an auto-generated long summary of Hewlett Packard Enterprise X129 1G PC LX 1000Mbit/s SFP 1310nm Viens režīms tīkla raiduztvērēja modulis based on the first three specs of the first five spec groups.

Paldies, ka pasūtījāt Icecat datu lapas aizpildīšanu.

Jūsu datu lapai tiks izveidots apraksts/tā tiks aizpildīta pāris dienu laikā.

Par šo preci informācija nav pieejama Specifikācijas Login or signup for Full Icecat to access all product specs
Here, we only show product specs of sponsoring brands that joined Open Icecat. As Full Icecat channel partner login to see all product data or request a Full Icecat subscription.
Valsts Izplatītājs
Nederland 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)